O nas

Nasza Firma MPS Logistic Sp. z o.o. działa na rynku transportowo - spedycyjnym od 2014 r. Świadczymy naszym klientom kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu transportu towarów i ich spedycji w obrębie całej Unii Europejskiej.

Dbamy o terminowość dostaw ładunków i ich bezpieczeństwo. Nasi wykwalifikowani pracownicy fachowo zaplanują i sprawnie przeprowadzą wszystkie etapy procesu logistycznego i transportowego. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się zoptymalizować czas dostaw i ich koszty, by nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.

Szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów. To dzięki nim i ich zaufaniu możemy realizować naszą misję, jaka jest świadczenie usług logistycznych i transportowych na najwyższym poziomie.

Cel

Celem jest 100% zadowolenie Klientów z naszych usług. Oferujemy fachowe doradztwo z zakresu usług związanych z logistyką i transportem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dobierając kompleksowe rozwiązania dla każdego Klienta według jego potrzeb. Dbamy o terminowość dostaw i bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Optymalizujemy cały proces logistyczny pod względem czasu dostawy i jej kosztów. Pomagamy w kwestiach formalnych związanych z transportem i logistyką. Zapewniamy stały kontakt z naszymi pracownikami na każdym etapie współpracy.

Rozwój

Firma w stosunkowo krótkim czasie rozszerzyła swoją działalność z zasięgu lokalnego do globalnego. Stało się to możliwe dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nas Klienci, powierzając nam zajęcie się organizację i realizacją transportu ich towarów w obrębie całej Unii Europejskiej. Kładziemy nacisk na profesjonalizm naszych pracowników, stale inwestując w podnoszenie ich kwalifikacji. Nasi kierowcy to doświadczony zespół, który z pełnym profesjonalizmem podchodzi do wykonywania powierzonych zadań. Nasza flota blisko 40 pojazdów to nowoczesny sprzęt spełniający wszelkie rygorystyczne normy wymagane w transporcie drogowym na trasach całej Unii Europejskiej.

Innowacyjność

Szerokie doświadczenia zdobywane w trakcie dotychczasowej działalności pomagają nam coraz bardziej usprawniać cały proces logistyczny i transportowy. Nasz zespół spedytorów monitoruje każdy z jego etapów, szybko reagując na ewentualne problemy i wprowadzając usprawnienia w razie potrzeby. Stały kontakt z kierowcami i szybki przepływ informacji w obrębie firmy i między firmą a Klientem zwiększa efektywność naszych działań. Monitorujemy rynek transportu i spedycji, szybko reagując na pojawiające się na nim zmiany. Dzięki temu mamy możliwość zapewnienia usług na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami.

Współpraca

Jesteśmy rzetelnym przedsiębiorstwem zapewniającym profesjonalne usługi. Staramy się, by współpraca zarówno między naszą Firmą i Klientem, jak i między kontraktowymi podwykonawcami przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Stawiamy na stały kontakt z Klientem, dzięki czemu ma on bieżące informacje na temat statusu swojej przesyłki i ma pełną kontrolę nad całym procesem transportowym. Stała współpraca między zespołami zapewnia sprawne działanie naszej Firmy i zadowolenie klientów z naszych usług. Współpracują z nami najlepsi i my współpracujemy z najlepszymi!

Zaufanie

Zaufanie naszych Klientów budujemy poprzez profesjonalizm usług. Współpracujemy tylko z najlepszymi zespołami. Korzystając z usług podwykonawców, starannie dobieramy ich pod względem jakości świadczonych usług. Współpraca z nami to gwarancja, że powierzony nam ładunek sprawnie, szybko i bezpiecznie dotrze na miejsce przeznaczenia.

Oferta

Zajmujemy się obsługą logistyczną firm produkcyjnych i handlowych. Oferujemy przewóz ładunków całopojazdowych na terenie Polski, ale również we wszystkich krajach Unii Europejskiej, w szczególności na trasach: Polska – Włochy – Wielka Brytania oraz Polska – Niemcy – Skandynawia. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania spedycyjne na miarę potrzeb naszych Klientów. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, fachową pomoc w planowaniu i realizacji procesu spedycyjnego.

Zespół

Poznaj nasz zespół

Paweł Dobek
Managing Director

Mobile: +48 728 196 222
E-mail: pd@mpslogistic.com.pl
whatsapp: +48728196222
skype: pd@mpslogistic.com.plMobile:
+48 728 196 222

E-mail:
pd@mpslogistic.com.pl

 whatsapp:
+48728196222

skype:
pd@mpslogistic.com.pl

Daniel Mazurek
Operations Manager

Mobile: +48 728 451 509
E-mail: dm@mpslogistic.com.pl
whatsapp: +48728451509
skype: dm@mpslogistic.com.plMobile:
+48 728 451 509

E-mail:
dm@mpslogistic.com.pl

 whatsapp:
+48728451509

skype:
mazurek.mps

Iwona Kosina
Administration

Mobile: +48 728 192 202
E-mail: ik@mpslogistic.com.pl
whatsapp: +48728192202
skype: ik@mpslogistic.com.plMobile:
+48 728 192 202

E-mail:
ik@mpslogistic.com.pl

 whatsapp:
+48728192202

skype:
jk@mpslogistic.com.pl

Justyna Leniart
Administration

Mobile: +48 795 386 710
E-mail: jl@mpslogistic.com.pl
whatsapp: +48795386710
skype: jl@mpslogistic.com.plMobile:
+48 795 386 710

E-mail:
jl@mpslogistic.com.pl

 whatsapp:
+48795386710

skype:
jl@mpslogistic.com.pl

Paulina Sosnowy
Transport and logistic specialist

Mobile: +48 692 772 583
E-mail: ps@mpslogistic.com.pl
whatsapp: +48692772583
skype: ps@mpslogistic.com.plMobile:
+48 692 772 583

E-mail:
ps@mpslogistic.com.pl

 whatsapp:
+48692772583

skype:
ps@mpslogistic.com.pl

Mateusz Jagoda
Transport and logistic specialist

Mobile: +48 795 498 425
E-mail: mj@mpslogistic.com.pl
whatsapp: +48795498425
skype: mj@mpslogistic.com.plMobile:
+48 692 772 583

E-mail:
ps@mpslogistic.com.pl

 whatsapp:
+48692772583

skype:
ps@mpslogistic.com.pl

Flota

Realizujemy usługi transportu i spedycji, korzystając z własnej floty 20 zestawów oraz 20 pojazdów należących do podwykonawców kontraktowych.

Dysponujemy nowoczesną i niezawodną flotą składającą się głównie z ciągników low deck DAF Euro 5 i Euro 6 oraz naczep MEGA (100m3), Krone z certyfikatem XL, podnoszonym i rozsuwanym w obie strony dachem, systemem MultiLock spełniającym wszelkie wymagane normy. Naczepy wyposażone są w pasy z długą klamrą 500DAN, maty 8mm, narożniki i listwy zabezpieczające towar. Każdy pojazd wyposażony jest w system GPS. Kierowcy posiadają telefon komórkowy i niezbędne narzędzia potrzebne do szybkiego kontaktu i przesyłania informacji. Samochody obsługujące rynek w Wielkiej Brytanii są zarejestrowane w Low Emission Zone

Galeria

Transport krajowy i międzynarodowy

Świadczymy kompleksowe usługi transportowe na najwyższym poziomie, z należytą starannością i profesjonalnością. Nasza firma logistyczna MPS Logistic Sp. z o.o. zajmuje się transportem towarów i ich spedycją na obszarze całej Unii Europejskiej. Transport po Europie jest nie lada wyzwaniem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie i terminowo dostarczyć wszystkie ładunki.

Polacy często zakładają własne firmy w kraju i zagranicą, a następnie sprowadzają produkty z różnych państw oraz dokonują większych zakupów jako przedsiębiorcy daleko od oddziałów swojej firmy. To właśnie wtedy nasza firma transportowa przychodzi im z pomocą.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie i optymalizujemy czas jego realizacji, oszczędzając tym samym pieniądze osoby, która obdarzyła nas zaufaniem. To właśnie dlatego nasza firma transportowa cieszy się rosnącą liczbą zamawianych dostaw. Zawdzięczamy to wykwalifikowanym pracownikom, którzy profesjonalnie i sprawnie planują oraz przeprowadzają wszystkie etapy procesu logistycznego oraz transportowego.

Transport międzynarodowy

Transport Polska – Wielka Brytania”, “transport Polska – Niemcy” czy “transport Polska – Włochy” należą do jednych z najczęściej wpisywanych haseł w wyszukiwarkach internetowych. Świadczy to o rosnącym zapotrzebowaniu na profesjonalne, szybkie i stosunkowo tanie usługi transportowe na terenie całej Unii Europejskiej. Dlatego wyszliśmy naszym obecnym oraz przyszłym Klientom naprzeciw i w stosunkowo krótkim czasie rozszerzyliśmy naszą ofertę na całą Europę.

Transport Polska – Skandynawia również cieszy się ogromną popularnością – świadczy o tym przede wszystkim ogromna ilość zapytań o transport Polska – Norwegia, transport Polska – Szwecja oraz transport Polska – Finlandia.

Każde zlecenie rozpatrujemy pod kątem indywidualnych potrzeb i możliwości Klienta, a następnie dostosowujemy je do poszczególnych etapów transportu oraz spedycji. Nasza flota to blisko czterdzieści pojazdów – składa się na nią nowoczesny sprzęt, który spełnia wszystkie normy wymagane w transporcie drogowym na trasach całej Unii Europejskiej. Jeśli chodzi bowiem o transport, tir przewożący towary musi być dostosowany do nawet najbardziej rygorystycznych przepisów prawnych.Nasi Klienci otrzymują więc usługę na najwyższym poziomie.

Spedycja krajowa

Najbliższa naszemu sercu jest spedycja w Rzeszowie, ponieważ jest to miasto, gdzie znajduje się nasza siedziba. Od kilku już lat współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorcami oraz osobami prywatnymi, które powierzają nam swoje towary. Dlaczego na Podkarpaciu tak ważna jest spedycja? Podkarpackie województwo leży bowiem zaraz przy granicy z Ukrainą, gdzie biegnie bardzo ważny szlak transportowy, łączący kraje wschodnie z Polską oraz Europą Zachodnią. W zestawieniu, które obejmuje najlepsze firmy transportowe – Podkarpackie, zajmujemy czołową pozycję.

Jednak nasza firma logistyczna świadczy przede wszystkim usługi transportowe na terenie całej Polski. Zdobywamy zaufanie i uznanie Przedsiębiorców dostosowując etapy procesów transportowych i spedycyjnych do potrzeb i możliwości ich firm.

Zachęcamy Państwa do przesyłania zapytań drogą mailową oraz do kontaktu telefonicznego.

Kontakt

Adres firmy

MPS Logistic Sp. z o.o. 
Ul. Górska 119 
37-110 Żołynia (PL) 
NIP: 816-170-28-46 
REGON: 360285392

Biuro

MPS Logistic Sp. z o.o. 
Ul. Mickiewicza 37 
37-110 Żołynia (PL) 
Tel/fax : (+48) 17 240 13 37 
biuro@mpslogistic.com.pl